O autorze

Witaj czytelniku!

Nazywam się Szymon Bochniak jestem specjalistą SharePoint i autorem tego bloga.

SharePointBlog.pl tworzę nieprzerwanie od 2009 roku. Swoją wiedzą dzielę się przede wszystkim dlatego, że w polskim internecie brakuje stron i informacji skupionych wokół tej technologii, warto to miejsce zapełnić 😉 . Wcześniej mogłeś spotkać moje artykuły na łamach blogów: blog.webcon.pl oraz officesystem.pl.

Czym się zajmuję?

Jestem pasjonatem technologii SharePoint. Od kilku lat zajmuję się wdrażaniem, administracją, utrzymaniem farm serwerów SharePoint oraz budowanie systemów aplikacyjnych opartych o tą platformę. Obecnie pracuję jako Analityk SharePoint w firmie Herbalife. Wcześniej podobną funkcję pełniłem w firmach TVN, EDF Polska oraz WEBCON.

Od 2011 roku prowadzę firmę zajmującą się szeroko pojętymi usługami dotyczącymi technologii SharePoint – SharePoint 4 Business

Kontakt i pomoc

Jeśli szukasz porady lub pomocy śmiało pytaj komentarzach lub poprzez formularz kontaktowy. Obiecuję, że na Twoje pytanie postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.

5 thoughts on “O autorze”

  1. Witam zajmuje się w swojej firmie projektem zarządzania wiedza i chciałbym swój projekt oprzeć o sharepointa :). Czy mogę się jakoś z Tobą skontaktować 🙂
    Szukam na razie firm osób które mogły by mnie wesprzeć w działaniach od strony technicznej. Mamy środowisko i platformę aczkolwiek nikt w firmie nie zna się na tym.

  2. Witam. Czy mogę liczyć na kilka porad dotyczących sharepointa. Szczególnie chodzi mi o przeniesienie istniejącej aplikacji Access 2013 oraz jej współdzielenie pomiędzy uzytkownikami. Mało jest niestety publikacji w sieci na ten temat. Również wyjasnienia Microsoftu w tej materii są dość lakoniczne.

  3. Witam
    Reprezentuję Wydawnictwo Helion , gdzie zajmuje się koordynowaniem procesu powstawania kursów video, publikowanych na platformie Videopoint. Chciałbym zaprosić Pana do współpracy przy nagraniu kursu na temat tej SharePoint. Jeżeli jest Pan zainteresowany to proszę o kontakt na mój adres email.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Blog focused on SharePoint technology