O autorze

Witaj czytelniku!

Nazywam się Szymon Bochniak jestem specjalistą SharePoint i autorem tego bloga.

SharePointBlog.pl tworzę nieprzerwanie od 2009 roku. Swoją wiedzą dzielę się przede wszystkim dlatego, że w polskim internecie brakuje stron i informacji skupionych wokół tej technologii, warto to miejsce zapełnić 😉 . Wcześniej mogłeś spotkać moje artykuły na łamach blogów: blog.webcon.pl oraz officesystem.pl.

Czym się zajmuję?

Jestem pasjonatem technologii SharePoint. Od kilku lat zajmuję się wdrażaniem, administracją, utrzymaniem farm serwerów SharePoint oraz budowanie systemów aplikacyjnych opartych o tą platformę. Obecnie pracuję jako Analityk SharePoint w firmie Herbalife. Wcześniej podobną funkcję pełniłem w firmach TVN, EDF Polska oraz WEBCON.

Od 2011 roku prowadzę firmę zajmującą się szeroko pojętymi usługami dotyczącymi technologii SharePoint – SharePoint 4 Business

Kontakt i pomoc

Jeśli szukasz porady lub pomocy śmiało pytaj komentarzach lub poprzez formularz kontaktowy. Obiecuję, że na Twoje pytanie postaram się odpowiedzieć w wolnej chwili.

6 thoughts on “O autorze”

 1. Witam zajmuje się w swojej firmie projektem zarządzania wiedza i chciałbym swój projekt oprzeć o sharepointa :). Czy mogę się jakoś z Tobą skontaktować 🙂
  Szukam na razie firm osób które mogły by mnie wesprzeć w działaniach od strony technicznej. Mamy środowisko i platformę aczkolwiek nikt w firmie nie zna się na tym.

 2. Witam. Czy mogę liczyć na kilka porad dotyczących sharepointa. Szczególnie chodzi mi o przeniesienie istniejącej aplikacji Access 2013 oraz jej współdzielenie pomiędzy uzytkownikami. Mało jest niestety publikacji w sieci na ten temat. Również wyjasnienia Microsoftu w tej materii są dość lakoniczne.

 3. Witam
  Reprezentuję Wydawnictwo Helion , gdzie zajmuje się koordynowaniem procesu powstawania kursów video, publikowanych na platformie Videopoint. Chciałbym zaprosić Pana do współpracy przy nagraniu kursu na temat tej SharePoint. Jeżeli jest Pan zainteresowany to proszę o kontakt na mój adres email.

 4. Witam,

  Potrzebuję wdrożyć darmowy SharePoint do pracy grupowej na dokumentach. Dwie bądź trzy osoby będą pracować na jednym dokumencie Excel. Dokumenty ma być opatrzony hasłem tak, by inne osoby niepowołane w firmie nie miały dostępu do pliku. Obecnie jest to realizowane na udziale sieciowym na Windows Server 2003.
  Próbuję to rozwiązanie wdrożyć na SharePoint 3.0, ale nie daję rady i nie mam gdzie znaleźć przydatnych informacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Blog focused on SharePoint technology