2000 wejściówek na konferencję SPBIZ

Wystartowała darmowa rejestracja na konferencję SPBIZ – konferencji poświęconej SharePointowi 2013 oraz Office 365. Tylko pierwsze 2000 osób, które zarejestruje się na stronie organizatora otrzyma wejściówkę za darmo. Konferencja ma być w całości dostępna online. Także na urządzeniach mobilnych.

spbiz

Konferencja odbędzie się 17 czerwca 2015 będzie się składać z 32 sesji podzielonych na 8 ścieżek. Całość ma trać około 8 godzin. Biorąc pod uwagę listę prelegentów warto wziąć pod uwagę rejestrację na to wydarzenie.

Rejestracji możecie dokonać na witrynie konferencji.

Źródło: wss.pl

3 thoughts on “2000 wejściówek na konferencję SPBIZ”

  1. Spoko konferencja się szykuje tyle tylko, że mnie znowu nie będzie bo wszędzie mam daleko. Zresztą czemu się tu dziwić mieszkając 30 kilometrów od ukrainy wszędzie jest bardzo daleko i raczej znowu będę musiał obejść się smakiem.

  2. Dzięki za informację! Dwa tysiące to całkiem sporo. Wprawdzie post dodany był już z 10 dni temu, mam nadzieję, że uda mi się jeszcze załapać na darmową wejściówkę. Chętnie posłucham i się czegoś ciekawego dowiem o SharePoint’cie i Office’ie. Pozdrawiam serdecznie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *