Nowości w SharePoint 2013 na VirtualStudy.pl

Na VirtualStudy.pl zapowiedziana została ciekawa seria sesji poświęcona nowościom w SharePoincie 2013 oraz Project Server 2013. Cykl startuje 13 lutego, spotkania będą odbywać się co drugą środę w godzinach wieczornych. Warto już dziś się rejestrować.

 

virtualstudy

Szczegóły spotkania znajdziecie poniżej oraz w podlinkowanym forum.

Koniec roku 2012 i początek 2013 to czas dużych zmian w oprogramowaniu giganta z Redmond. W ostatnim kwartale ubiegłego roku „nowy office” uzyskał status RTM, więc nie ma powodu, aby dalej odkładać moment zapoznania się z nowościami od Microsoft.

Tym razem przyjrzymy się powiewowi świeżości, który niosą za sobą Sharepoint 2013 oraz Project Server 2013. Postaramy się ustalić czy zmiany w interfejsie to główny nurt i obszar zmian a może nowe wersje wspomnianych aplikacji wnoszą znacznie więcej niż tylko wygląd i ergonomia pracy.

 

 

Zapraszamy na cykl 5 sesji mający na celu przedstawienie głównych zmian platform Sharepoint 2013 oraz Project Server 2013Bartłomiej Graczyk przedstawi swoisty TOP x najważniejszych zmian z perspektywy użytkownika, administratora i developera.

Ze szczegółami poszczególnych sesji możecie się zapoznać w kalendarzu oraz na forum.

Spotkania będą odbywać się w środę, co dwa tygodnie. Pierwsza sesja już 13 lutegoo godzinie 20:30.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *