Nadchodzi Time for SharePoint Punch

Time For SharePoint PUNCH

Organizatorzy konferencji Time For SharePoint nie próżnują i już w wrześniu organizują nowe przedsięwzięcie, tym razem jest onlinowa seria screencastów dotyczących technologi SharePoint.

 

Poniżej zajawka opublikowana na portalu VirtualStudy:

Time For SharePoint Punch to onlinowe wydarzenie organizowane przez społeczność IT w ramach hasła SharePoint pod strzechy :). Współpracując z portalem WSS.pl oraz VirtualStudy.pl podjęliśmy wysiłek przygotowania cyklu artykułów i screencastów o SharePoint. Poruszyliśmy wybrane obszary wiedzy opisując dokładnie pewne przypadki użycia, chcąc pokazać jak można użyć tej technologii w codziennych aktywnościach.

Szczegóły dotyczące planowanych i dostępnych już publikacji znajdziecie na stronachwww.timeforsharepoint.plwww.wss.pl i www.virtualstudy.pl. Będziemy was także informować za pomocą naszej strony na facebooku o wszystkich ważnych rzeczach. Na koniec planujemy duży konkurs z wiedzy o SharePoint, w którym do wygrania będą bardzo cenne nagrody, zatem warto tam zaglądać 🙂

Publikacje z nowego cyklu będą udostępniane w przeciągu kilku tygodni, zaczynając od premierowego odcinka który zostanie pokazany 1 września. O dodaniu nagrań do naszego katalogu publikacji będziemy też informować osobnymi newsami.

Będę na pewno informował o nowościach związanych z Time For SharePoint Punch

One thought on “Nadchodzi Time for SharePoint Punch”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *